Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Alsike IF Flickor 13 (2006) Alsike IF
Alsike IF F-05 Flickor 14 (2005) Alsike IF F-05
Alsike svart Flickor 13 (2006) Alsike svart
Apollon Solna FK Pojkar 15 (2004) Apollon Solna FK vit
Apollon Solna FK Pojkar 15 (2004) Apollon Solna FK blå
Arnäs IF Pojkar 14 (2005) Arnäs IF
Barkarö SK Flickor 12 (2007) Barkarö SK
BeleBarkarby Pojkar 13 (2006) BeleBarkarby II
BeleBarkarby Pojkar 13 (2006) BeleBarkarby I
Bele Barkarby FF Flickor 11 (2008) Bele Barkarby FF Bele Barkarby F08 Svart
Bele Barkarby FF Flickor 11 (2008) Bele Barkarby FF Bele Barkarby F08 Orange
Bele Barkarby FF Flickor 15 (2004) Bele Barkarby FF
Bälinge Flickor 16 (2003) Bälinge F-03
Ekerö IK Pojkar 11 (2008) Ekerö IK Birka
Ekerö IK Pojkar 11 (2008) Ekerö IK Viking
Ekerö IK Flickor 14 (2005) Ekerö IK II
Ekerö IK Flickor 14 (2005) Ekerö IK I
Enskede IK Flickor 13 (2006) Enskede IK Söderort
Falu BS Pojkar 14 (2005) Falu BS I
Falu BS Pojkar 14 (2005) Falu BS II
Falu BS Flickor 15 (2004) Falu BS
Falu BS Flickor 16 (2003) Falu BS
Fc djursholm p08-1 Pojkar 11 (2008) Fc djursholm p08-1
Films SK IFK D/Ö Pojkar 13 (2006) Films SK IFK D/Ö
Films SK IFK D/Ö Flickor 14 (2005) Films SK IFK D/Ö
Frösö IF Pojkar 16 (2003) Frösö IF
Frösö IF Flickor 16 (2003) Frösö IF
Gideonsbergs IF Flickor 11 (2008) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 13 (2006) Gideonsbergs IF Blå
Gideonsbergs IF Flickor 13 (2006) Gideonsbergs IF Vit
Gideonsbergs IF Flickor 14 (2005) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 15 (2004) Gideonsbergs IF
GIMO IF FK Pojkar 14 (2005) GIMO IF FK P05/06
Gustavsbergs IF Pojkar 15 (2004) Gustavsbergs IF
Hagaströms SK Flickor 13 (2006) Hagaströms SK
HAIF (Hofors AIF) Flickor 15 (2004) HAIF (Hofors AIF) I
HAIF (Hofors AIF) Flickor 15 (2004) HAIF (Hofors AIF) II
Hammarby IF FF Flickor 16 (2003) Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Flickor 17 (2002) Hammarby IF FF
Hille IF Flickor 13 (2006) Hille IF F06
Hille IF Flickor 15 (2004) Hille IF
Hille IF Flickor 16 (2003) Hille IF
Hofors AIF Pojkar 13 (2006) Hofors AIF
Hofors AIF Pojkar 14 (2005) Hofors AIF
Hofors AIF Flickor 12 (2007) Hofors AIF
Högbo Pojkar 11 (2008) Högbo
Högbo AIK Pojkar 9 (2010) Högbo AIK
Högbo AIK Flickor 10 (2009) Högbo AIK Grön
Högbo AIK Flickor 10 (2009) Högbo AIK Vit
Högbo AIK Flickor 12 (2007) Högbo AIK I
Högbo AIK Flickor 12 (2007) Högbo AIK II
Högbo AIK Flickor 13 (2006) Högbo AIK I
Högbo AIK Flickor 13 (2006) Högbo AIK II
Högbo AIK Flickor 15 (2004) Högbo Aik
Högbo AIK Flickor 16 (2003) Högbo Aik
IFK Aspudden Tellus Pojkar 16 (2003) IFK Aspudden Tellus Blå
IFK Aspudden Tellus Pojkar 16 (2003) IFK Aspudden Tellus Orange
IFK Mora FK Pojkar 12 (2007) IFK Mora FK Mora blå
IFK Mora FK Flickor 17 (2002) Ifk Mora Fk
IFK Viksjö Pojkar 12 (2007) IFK Viksjö Blå
IFK Viksjö Pojkar 12 (2007) IFK Viksjö 3 Vit
IFK Viksjö Pojkar 12 (2007) IFK Viksjö Gul
IFKVästerås Flickor 17 (2002) IFKVästerås
IFK Västerås Flickor 14 (2005) IFK Västerås
IFK ÖSTERSUND Flickor 12 (2007) IFK ÖSTERSUND
IFK ÖSTERSUND Flickor 13 (2006) IFK ÖSTERSUND
Ifk österåker Pojkar 14 (2005) IFK Österåker Röd
Ifk österåker Pojkar 14 (2005) IFK Österåker Vit
Ifk österåker Pojkar 14 (2005) IFK Österåker Blå
Ifk österåker Pojkar 14 (2005) IFK Österåker Grön
Ifk österåker Pojkar 15 (2004) Ifk österåker Medel
IF Vindhemspojkarna Pojkar 13 (2006) IF Vindhemspojkarna Blå
IF Vindhemspojkarna Pojkar 13 (2006) IF Vindhemspojkarna Orange
IK Huge Flickor 14 (2005) IK Huge F05/06 blå
IK Huge Flickor 14 (2005) IK Huge F05/06 vit
IK Huge Flickor 15 (2004) IK Huge 1
IK Huge Flickor 16 (2003) Ik Huge
IK Huge Flickor 17 (2002) Ik Huge
IK Sätra Funktionsvariationer IK Sätra
Ingarö If Flickor 14 (2005) Ingarö If I
Ingarö If Flickor 14 (2005) Ingarö If II
Ingarö If Flickor 15 (2004) Ingarö If
Irsta IF Flickor 14 (2005) Irsta IF Svart
Irsta IF Flickor 14 (2005) Irsta IF Grön
Irsta IF P03 Pojkar 16 (2003) Irsta IF P03 Boende A2
Jarlabergs IF Flickor 11 (2008) Jarlabergs IF Gul
Jarlabergs IF Flickor 11 (2008) Jarlabergs IF Svart
Jarlabergs IF Flickor 12 (2007) Jarlabergs IF
Jarlabergs IF Flickor 13 (2006) Jarlabergs IF 2Svart
Jarlabergs IF Flickor 13 (2006) Jarlabergs IF 1Gul
Järbo IF Pojkar 13 (2006) Järbo IF
Järbo IF Flickor 13 (2006) Järbo IF Svart
Järbo IF Flickor 13 (2006) Järbo IF Gul
Knivsta IK Pojkar 15 (2004) Knivsta IK
Kungsgårdens SK Pojkar 12 (2007) Kungsgårdens SK
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 (2006) Kvarnsvedens IK II
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 (2006) Kvarnsvedens IK I
Kvarnsvedens IK Flickor 15 (2004) Kvarnsvedens IK II
Kvarnsvedens IK Flickor 15 (2004) Kvarnsvedens IK I
Märsta IK Pojkar 15 (2004) Märsta IK
New Mill Indians SK Flickor 12 (2007) New Mill Indians SK
New Mill Indians SK Flickor 14 (2005) New Mill Indians SK
New Mill Indians SK Flickor 15 (2004) New Mill Indians SK
New Mill Indians SK Flickor 16 (2003) New Mill Indians SK
Norrstrands IF Pojkar 16 (2003) Norrstrands IF
Ope IF Flickor 12 (2007) Ope IF II
Ope IF Flickor 12 (2007) Ope IF I
Rynninge IK Flickor 13 (2006) Rynninge IK II
Rynninge IK Flickor 13 (2006) Rynninge IK I
Rönninge Salem Fotboll Flickor 12 (2007) Rönninge Salem Fotboll
Saltsjö-Boo IF Flickor 16 (2003) Saltsjö-Boo IF I
Saltsjö-Boo IF Flickor 16 (2003) Saltsjö-Boo IF II
Sandvikens AIK Pojkar 11 (2008) Sandvikens AIK Svart
Sandvikens AIK Pojkar 11 (2008) Sandvikens AIK Vit
Sandvikens AIK Pojkar 15 (2004) Sandvikens AIK
Sandvikens AIK Pojkar 16 (2003) Sandvikens AIK Svart
Sandvikens AIK Pojkar 16 (2003) Sandvikens AIK Vit
Sandvikens AIK Pojkar 17 (2002) Sandvikens AIK
Sandvikens AIK Flickor 9 (2010) Sandvikens AIK SAIK
Sandvikens AIK FK Pojkar 13 (2006) Sandvikens AIK FK Svart
Sandvikens AIK FK Pojkar 13 (2006) Sandvikens AIK FK Vit
Sandvikens IF Pojkar 9 (2010) Sandvikens IF Röd
Sandvikens IF Pojkar 9 (2010) Sandvikens IF Blå
Sandvikens IF Pojkar 9 (2010) Sandvikens IF Vit
Sandvikens IF Pojkar 10 (2009) Sandvikens IF
Sandvikens IF Pojkar 12 (2007) Sandvikens IF 2 Vit
Sandvikens IF Pojkar 12 (2007) Sandvikens IF 1 Röd
Sandvikens IF Pojkar 13 (2006) Sandvikens IF 2 Vit
Sandvikens IF Pojkar 13 (2006) Sandvikens IF 1 Röd
Sandvikens IF Pojkar 13 (2006) Sandvikens IF P07
Sandvikens IF Pojkar 14 (2005) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Pojkar 14 (2005) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Pojkar 15 (2004) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Pojkar 15 (2004) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Pojkar 16 (2003) Sandvikens IF Röd
Sandvikens IF Pojkar 16 (2003) Sandvikens IF Vit
Sandvikens IF Flickor 11 (2008) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Flickor 11 (2008) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Flickor 12 (2007) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Flickor 12 (2007) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Flickor 13 (2006) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Flickor 13 (2006) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Flickor 15 (2004) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Flickor 15 (2004) Sandvikens IF II
Sandvikens IF Flickor 16 (2003) Sandvikens IF
Sandvikens IF Flickor 17 (2002) Sandvikens IF I
Sandvikens IF Flickor 17 (2002) Sandvikens IF II
Selånger FK Pojkar 14 (2005) Selånger FK I
Selånger FK Pojkar 14 (2005) Selånger FK II
Skiljebo SK Pojkar 11 (2008) Skiljebo SK Gul
Skiljebo SK Pojkar 11 (2008) Skiljebo SK Vit
Skiljebo SK Pojkar 11 (2008) Skiljebo SK Svart
Skiljebo SK Pojkar 14 (2005) Skiljebo SK SSK Gul 1
Skiljebo SK Pojkar 14 (2005) Skiljebo SK SSK Gul 2
Skiljebo SK Flickor 13 (2006) Skiljebo Sk Gul
Skiljebo SK Flickor 13 (2006) Skiljebo Sk Svart
Skiljebo SK Flickor 14 (2005) Skiljebo SK Gul
Skiljebo SK Flickor 14 (2005) Skiljebo SK Svart
Skiljebo SK Flickor 16 (2003) Skiljebo Sk Skiljebo sk svart
Skiljebo SK Flickor 16 (2003) Skiljebo Sk Skiljebo sk Gul
Skiljebo SK Flickor 17 (2002) Skiljebo Sk
Skiljebo SK:s P05-Svart Pojkar 14 (2005) Skiljebo SK:s P05-Svart Svart
Skiljebo SK:s P05-Svart Pojkar 14 (2005) Skiljebo SK:s P05-Svart Svart/röd
Skogås Trångsunds FF Flickor 15 (2004) Skogås Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 14 (2005) Skogås-Trångsunds FF Blå
Skogås-Trångsunds FF Flickor 14 (2005) Skogås-Trångsunds FF Röd
Skogås-Trångsunds FF Flickor 16 (2003) Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 17 (2002) Skogås-Trångsunds FF
Skultuna IS Flickor 14 (2005) Skultuna IS
Skultuna IS Flickor 15 (2004) Skultuna IS
Skultuna IS Flickor 16 (2003) Skultuna IS
Skutsärs IF/FK/Älvkarleby IK Flickor 16 (2003) Skutsärs IF/FK/Älvkarleby IK
Slätta sk Pojkar 14 (2005) Slätta SK
Slätta sk Pojkar 17 (2002) Slätta SK
Slätta sk Flickor 16 (2003) Slätta SK
Slätta sk Flickor 17 (2002) Slätta SK
Slätta sk Flickor 17 (2002) Slätta sk 02/03
Slätta SK F-04 Flickor 15 (2004) Slätta SK F-04
sollentuna fk Pojkar 16 (2003) sollentuna fk vit
sollentuna fk Pojkar 16 (2003) sollentuna fk svart
sollentuna fk Flickor 15 (2004) Sollentuna FK II
sollentuna fk Flickor 15 (2004) Sollentuna FK III
sollentuna fk Flickor 15 (2004) Sollentuna FK I
Sollentuna FK F05SYD Flickor 14 (2005) Sollentuna FK F05SYD I
Sollentuna FK F05SYD Flickor 14 (2005) Sollentuna FK F05SYD II
Sollentuna FK P06 Helenelund Pojkar 13 (2006) Sollentuna FK P06 Helenelund II
Sollentuna FK P06 Helenelund Pojkar 13 (2006) Sollentuna FK P06 Helenelund I
Stensätra IF Pojkar 11 (2008) Stensätra IF
Stensätra IF Pojkar 14 (2005) Stensätra IF
Stensätra IF Pojkar 15 (2004) Stensätra IF
Stensätra IF Flickor 10 (2009) Stensätra IF
Stensätra IF Flickor 15 (2004) Stensätra IF
Storviks IF Pojkar 14 (2005) Storviks IF
Storviks IF Flickor 12 (2007) Storviks IF
Storviks IF Flickor 13 (2006) Storviks IF
Strömsbro IF Pojkar 12 (2007) Strömsbro IF
Strömsbro IF Flickor 14 (2005) Strömsbro IF
Strömsbro IF Flickor 15 (2004) Strömsbro IF
Strömsbro IF Flickor 16 (2003) Strömsbro IF
Strömsbro IF F07 Flickor 12 (2007) Strömsbro IF F07 Strömsbro Orange
Strömsbro P05 Pojkar 14 (2005) Strömsbro P05
Stureby SK Pojkar 10 (2009) Stureby SK I
Stureby SK Pojkar 10 (2009) Stureby SK II
Stureby SK Flickor 13 (2006) Stureby SK Vit
Stureby SK Flickor 13 (2006) Stureby SK Blå
Stureby SK Flickor 13 (2006) Stureby SK Blåvit
Stureby SK Flickor 14 (2005) Stureby SK Vit
Stureby SK Flickor 14 (2005) Stureby SK Blå
Stuvsta IF Pojkar 15 (2004) Stuvsta IF Grön
Stuvsta IF Pojkar 15 (2004) Stuvsta IF Svart
Sunnersta AIF Flickor 16 (2003) Sunnersta AIF
Syrianska IF Kerburan Pojkar 14 (2005) Syrianska IF Kerburan Vit
Söderhamns FF Pojkar 13 (2006) Söderhamns FF
Söderhamns FF Pojkar 14 (2005) Söderhamns FF
Tillberga IK F05 Flickor 14 (2005) Tillberga IK F05 Vit
Tillberga IK F05 Flickor 14 (2005) Tillberga IK F05 I
Upsala IF Pojkar 14 (2005) Upsala IF
Upsala IF Flickor 13 (2006) Upsala IF Svart
Upsala IF Flickor 13 (2006) Upsala IF Vit
valbo ff Pojkar 10 (2009) valbo ff orange
valbo ff Pojkar 12 (2007) Valbo FF II
valbo ff Pojkar 12 (2007) Valbo FF I
valbo ff Pojkar 13 (2006) Valbo FF
valbo ff Pojkar 14 (2005) Valbo FF
valbo ff Flickor 13 (2006) Valbo FF
valbo ff Flickor 14 (2005) Valbo FF II
valbo ff Flickor 14 (2005) Valbo FF I
valbo ff Flickor 15 (2004) Valbo FF
valbo ff Flickor 16 (2003) Valbo FF
Valbo FF 09 Flickor 10 (2009) Valbo FF 09 Röd
Valbo FF 09 Flickor 10 (2009) Valbo FF 09 Svart
Vallentuna damfotboll f-05 Flickor 14 (2005) Vallentuna damfotboll f-05 II
Vallentuna damfotboll f-05 Flickor 14 (2005) Vallentuna damfotboll f-05 I
Vendelsö IK Flickor 13 (2006) Vendelsö IK Svår
Västerås BK30 Flickor 15 (2004) Västerås BK30
Västerås BK 30 Flickor 16 (2003) Västerås BK 30 BK30 F03
Västerås IK Pojkar 17 (2002) Västerås IK I
Västerås IK Pojkar 17 (2002) Västerås IK I
Årsunda IF Pojkar 10 (2009) Årsunda if
Årsunda IF Pojkar 16 (2003) Årsunda IF
Årsunda IF Flickor 15 (2004) Årsunda IF
Årsunda IF Flickor 16 (2003) Årsunda IF
Örby IS Flickor 14 (2005) Örby IS Örby Blå
Örby IS Flickor 14 (2005) Örby IS Örby Röd
Österfärnebo if/Hedesunda if Pojkar 14 (2005) Österfärnebo if/Hedesunda if
Sandvik Sandvikens IF Scandic Bauer Media Group Provinsfastigheter Göranssonska stiftelserna Svenska Kyrkan Parkbadet BIlmetro Sandvikens Kommun Mattes Bröd Swedbank Gästriklands Fotbollsförbund Intersport Adidas Arla Gefleortens Mejeri Kungsberget Högbo Brukshotell Alborgen Din Lokaltidning Vitaminwell Gefle Partiaffär ICA Supermarket Svensk Cater Spendrups Ramudden VS Perssons Buss Active Brands Sandviken